FOTBALOVÝ KLUB

Rozlosování zimního turnaje mužů

12.12.2011 18:29

8.1.2012      Krč  --- Vršovice                                 9:30

14.1.2012  Vršovice --- Nová Ves p.Pleší                 9:30

22.1.2012  Vršovice --- Cholupice                          11:30

28.1.2012  Kunratice --- Vršovice                           11:30

5.2.2012 Říčany --- Vršovice                                  15:30

12.2.2012 D.Počernice --- Vršovice  mimo turnaj     15:30

19.2.2012 Vršovice --- Štěrboholy                          13:30

25.2.2012       A3 --- B4                                          9:30

                     A1 ---B2 semifinále                          11:30

                     A2 ---B1 semifinále                          13:30

                    A4 --- B3                                         15:30

26.2.2012     

                  A5 --- B6                                            9:30

                  A6 --- B5                                          11:30

                 A7  --- B7 O 13 místo                         13:30

3.3.2012

              Utkání o 5 místo                                     9:30

              Utkání o 3 místo                                   11:30

              Finále                                                  13:30

4.3.2012

             Utkání o 7 místo                                      9:30

             Utkání o 9 místo                                    11:30

             Utkání o 11 místo                                  13:30

Vyhledávání

Výsledky víkendu

1::3(3:0)

 P.Kopanina -st.žáci  POHÁR

3:7(1:5)

ml.žáci B -  JUNIOR

15:38(8:16)

ml.přípravka 2.hř-1999 Praha

2:0(0:0)

Xaverov  - muži  B UMT

0:0(0:0)

 st.žáci – FA Praha

20:32(12:16)

 FaSA Praha 5- st. přípravka 2hř. 

0:1(0:1)

Libuš  - ml.dorost

1:2(0:0)

Zbraslav - st. dorost A 

1:2(0:2)

PRAGA - st.dorost B

3:6(1:1)

ABC Braník - ml.žáci A

4:22(1:12)

Modřany - st. přípravka 1hř.

4:1(2:1)

SK Třeboradice - muži A

 

 PŘÍŠTÍ UTKÁ

5:3(2:1)

ml.žáci A – F A  Alexe Zbura

27.04.2018

16:30 st. přípravka 2hř. - SK Hostivař

28.04.2018

09:00 TEMPO - ml.přípravka 2.hř UMT

28.04.2018

10:00 SC Radotín - ml.žáci B UMT

28.04.2018

10:30 muži A- Zbraslav

28.04.2018

13:30  st. dorost A  - Slovan Bohnice

28.04.2018

15:15 AFK Slavoj Podolí Praha -st.žáci

28.04.2018

15:45 st.dorost B - Zlíchov 1914

29.04.2018

10:00 FK Meteor -ml.žáci A hř. BEDŘICHOVSKÁ UMT

29.04.2018

13:00 ml.dorost - FC Háje

29.04.2018

15:15 st. přípravka 1hř. - S L I V E N E C

29.04.2018

17:00muži  B - ABC Braník