FOTBALOVÝ KLUB

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

20.12.2010 20:54

 

Na sobotní turnaj v Říčanech jsme dorazili v této sestavě : Borkovec (G) , Smetana, M.Novák, Kočka, Kotrus, Mošanský, Patera, Smyley

Výsledky:

 Vršky : Libuš 1:1 (Smyley)

Vršky : Veltrusy 6:0 (Patera 3, Smetana 2, Kočka)

Vršky : Úvaly 6:0 (Patera 2, Mošanský, Borkovec, Kotrus, vlastní)

Semifinále

Vršky : Kunice  3:0 (Kočka, Smetana, Patera)

Finále

Vršky : Libuš 0:1 - Přes velkou snahu a tlak jsme se nedokázali probojovat přes dva Libušské pořízky v obraně a smolně jsme inkasovali, takže si z Říčan vezeme po dobrých výkonech stříbro.

 

V neděli jsme se vydali do Dobřichovic a kvůli velké marodce jeli i někteří borciˇ, kteří hráli v sobotu: Smetana (G), Borkovec, Kotrus, Smyley, Mošanský, K.Novák, Polame, Šturma.

Vršky : Černolice 2:1 (Borkovec 2) Druhý gól i přes náš velký tlak až pět vteřin před koncem.

Vršky : Radotín 5:1 (Kotrus 2, Smyley 2, K.Novák)

Vršky : Nusle 2:0 (Kotrus, K.Novák)

Semifinále

Vršky : Admira 1:0 (Borkovec)

Finále

Vršky : Černolice 2:0 (Smyley, Polame)

Z Dobřichovic si tedy odvážíme zlato a navíc byl Vojta Smetana vyhlášen nejlepším gólmanem turnaje. Nebýt nepsaného pravidla, že nejlepší střelec, hráč a gólman se volí po jednom z každého týmu, tak by tuto cenu (nejlepší hráč turnaje) dnes musel dostat chytře hrající Filip Kotrus těsně stíhaný Adamem :)  

Vyhledávání

Výsledky víkendu

1::3(3:0)

 P.Kopanina -st.žáci  POHÁR

3:7(1:5)

ml.žáci B -  JUNIOR

15:38(8:16)

ml.přípravka 2.hř-1999 Praha

2:0(0:0)

Xaverov  - muži  B UMT

0:0(0:0)

 st.žáci – FA Praha

20:32(12:16)

 FaSA Praha 5- st. přípravka 2hř. 

0:1(0:1)

Libuš  - ml.dorost

1:2(0:0)

Zbraslav - st. dorost A 

1:2(0:2)

PRAGA - st.dorost B

3:6(1:1)

ABC Braník - ml.žáci A

4:22(1:12)

Modřany - st. přípravka 1hř.

4:1(2:1)

SK Třeboradice - muži A

 

 PŘÍŠTÍ UTKÁ

5:3(2:1)

ml.žáci A – F A  Alexe Zbura

27.04.2018

16:30 st. přípravka 2hř. - SK Hostivař

28.04.2018

09:00 TEMPO - ml.přípravka 2.hř UMT

28.04.2018

10:00 SC Radotín - ml.žáci B UMT

28.04.2018

10:30 muži A- Zbraslav

28.04.2018

13:30  st. dorost A  - Slovan Bohnice

28.04.2018

15:15 AFK Slavoj Podolí Praha -st.žáci

28.04.2018

15:45 st.dorost B - Zlíchov 1914

29.04.2018

10:00 FK Meteor -ml.žáci A hř. BEDŘICHOVSKÁ UMT

29.04.2018

13:00 ml.dorost - FC Háje

29.04.2018

15:15 st. přípravka 1hř. - S L I V E N E C

29.04.2018

17:00muži  B - ABC Braník