FOTBALOVÝ KLUB

Archiv článků

06.11.2017 08:05

VÝBOR

V pondělí 20.11.2017 od 19:30 hod se koná schůze výboru.
06.11.2017 08:00

SCHŮZE TRENÉRŮ A VEDOUCÍCH

  V pondělí 20.11.2017 od 20:30 hod se koná trenérská.
11.06.2017 20:56

GRATULACE

Velká GRATULACE mladším žákům za postup do přeboru.
30.05.2017 21:12

Gratulace

Starší dorost se stal vítězem Pražského poháru.  Velká gratulace 
26.05.2017 15:09

finále poháru staršího dorostu

V úterý 30.5.2017 od 18:00 hod ve Štěrboholech se uskuteční finále poháru staršího dorostu. Naši borci si to rozdají s Aritmou.Přijďte všichni podpořit náš dorost.
15.07.2016 08:12

LETNÍ PŘÍPRAVA MUŽŮ

den datum sraz začátek   poznámka Po 25.7.2016 18:45 19:00 TJ Vršovice Út 26.7.2016 18:45 19:00 TJ Vršovice St 27.7.2016 17:00 18:00 PU Újezd...
11.01.2016 14:15

ZIMNÍ PŘÍPRAVA MUŽI

zimní příprava muži A+B začíná v úterý 12.1.2016 od 18.30 hodin na hřišti ve Vršovicích
19.11.2015 22:06

Brigáda

28.11.2015 se uskuteční brigada na našem hřišti. Kdo ma chuť a chce pomoct zkrášlit  naše prostory je vítán. předem všem děkujeme výbor SK UNION Vršovice
23.07.2015 09:21

Tréninkový plán červenec - srpen 2015 muži A,B

TP červenec srpen 2015 - SK UNION Vršovice.xlsx (15711)
03.02.2015 11:04

rozpis

  Byl přidán rozpis  utkání na jaro Více zde: https://skunionvrsovice.webnode.cz/home/newscbm_797406/7/   Byl přidán rozpis  utkání na jaro Více zde: https://skunionvrsovice.webnode.cz/home/newscbm_797406/7/   Byl...

Vyhledávání

Výsledky víkendu

35:15(17:7)

ml.přípravka 2.hř - Kolovraty

0:4(0:1)

A.F.K. Šeberov - st.dorost B

23:14(14:9)

Ďáblice - st. přípravka 2hř. 

0:3(0:0)

SK Hostivař - st.dorost B

9:3(4:1)

SK Ďáblice - muži  B UMT

0:3(0:1)

Dukla JM-ml.dorost 

2:5(0:1)

 Loko Vltavín- st. dorost A

1:5(1:4)

ml.žáci A - ZLIČÍN

9:7(4:5)

st. přípravka 1hř. -  Lochkov

20.05.2018

ml.žáci B -  Újezd nad Lesy

1:1(1:0)

SK Ďáblice - muži A

 

 PŘÍŠTÍ UTKÁ

25.05.2018

17:00 st. přípravka 2hř. – D. Počernice

26.05.2018

10:30 muži A- Přední Kopanina

26.05.2018

13:30  st. dorost A  - Stodůlky

26.05.2018

15:45 st.dorost B - Sokol Kolovraty 

27.05.2018

11:00 PRAGA - ml.žáci B

27.05.2018

11:15 ml.žáci A - SC XAVEROV

27.05.2018

13:00 ml.dorost - Kolovraty

27.05.2018

14:30 Střešovice - ml.přípravka 2.hř UMT

27.05.2018

15:15 st.žáci – ČAFC

27.05.2018

15:30. FC BARRANDOV  - st. přípravka 1hř. hř.CHAPLINOVO NÁM. UMT

27.05.2018

17:00muži  B - FC Háje