FOTBALOVÝ KLUB

STARÁ GARDA

29.11.2013 10:38

Rozlosování turnaje starých gard na Slavii

 

DATUM DEN HOD. DOMÁCÍ HOSTÉ
30. 11. 2013 SO 15,00 BOBR TEAM BOHEMIANS
    17,00 NIOSPORT TEAM JELÍNEK
01. 12. 2013 NE 14,00 STŘÍŽKOV KOZLOVNA
    16,00 VRŠOVICE U ZLATÝHO SLONA
07. 12. 2013 SO 14,00 BOHEMIANS U ZLATÝHO SLONA
    16,00 KOZLOVNA VRŠOVICE
08. 12. 2013 NE 14,00 JELÍNEK STŘÍŽKOV
    16,00 BOBR TEAM NIOSPORT TEAM
14. 12. 2013 SO 11,00 NIOSPORT TEAM BOHEMIANS
    13,00 STŘÍŽKOV BOBR TEAM
15. 12. 2013 NE 11,00 VRŠOVICE JELÍNEK
    13,00 U ZLATÝHO SLONA KOZLOVNA
11. 01. 2014 SO
15,00
STŘÍŽKOV BOHEMIANS
    17,00 VRŠOVICE NIOSPORT TEAM
12. 01. 2014 NE 09,30 U ZLATÝHO SLONA BOBR TEAM
    11,30 KOZLOVNA JELÍNEK
18. 01. 2014 SO   BOHEMIANS JELÍNEK
    17,00 BOBR TEAM KOZLOVNA
19. 01. 2014 NE 11,00 NIOSPORT TEAM U ZLATÝHO SLONA
    13,00 STŘÍŽKOV VRŠOVICE
26. 01. 2014 SO 17,00 VRŠOVICE BOHEMIANS
27. 01. 2014 NE 11,00 U ZLATÝHO SLONA STŘÍŽKOV
    13,00 KOZLOVNA NIOSPORT TEAM
      JELÍNEK BOBR TEAM
01. 02. 2014 SO 13,00 BOHEMIANS KOZLOVNA
    15,00 JELÍNEK U ZLATÝHO SLONA
02. 02. 2014 NE 11,00 BOBR TEAM VRŠOVICE
    16,00 NIOSPORT TEAM STŘÍŽKOV

Vyhledávání

 ROZPIS MU PODZIM 

PLÁN TRENINKŮ

 

      

Výsledky víkendu

11:22(8:15)

Újezd nad L. - St.přípravka 2hř. 

27:19(16:12)

ML.přípravka 2hř. - Dolní Počernice

3:1(1:1)

10:15 ČAFC - muži A 

3:2(2:0)

Ml.žáci A - Braník

0:0(0:0)

St.žáci - PRAGA

0:5(0:3)

Čechie Smíchov - St.dorost A

3:2(3:0)

Kbely - Muži B

18:1(12:0)

St.přípravka 1hř. - Ruzyně

0:2(0:0)

PRAGA  - Ml.dorost

10:1(3:0)

 Ml.žáci B - Uhříněves

1:3(0:1)

JUNIOR - St.dorost B 

 

 PŘÍŠTÍ UTKÁ

21.10.2017

08:30 St.přípravka 2hř.  - Ďáblice

21.10.2017

10:30 muži A - Ďáblice

21.10.2017

 12:00 Kolovraty - ML.přípravka 2hř.

21.10.2017

13:30 St.dorost B - Hostivař

22.10.2017

10:00 Újezd nad L. - Ml.žáci B

22.10.2017

10:45 Dukla JM - St.žáci hř. MIKULOVA UMT

22.10.2017

11:00 St.dorost A - Loko Vltavín

22.10.2017

11:45 FC ZLIČÍN  - Ml.žáci A  UMT

22.10.2017

13:15 Ml.dorost – Dukla JM

22.10.2017

14:00 Sokol Lochkov  - St.přípravka 1hř.

22.10.2017

15:30 Muži B – Ďáblice B

 

POČET NÁVŠTĚV

ON LINE