FOTBALOVÝ KLUB

Rozlosování zimního turnaje mužů

12.12.2011 18:29

8.1.2012      Krč  --- Vršovice                                 9:30

14.1.2012  Vršovice --- Nová Ves p.Pleší                 9:30

22.1.2012  Vršovice --- Cholupice                          11:30

28.1.2012  Kunratice --- Vršovice                           11:30

5.2.2012 Říčany --- Vršovice                                  15:30

12.2.2012 D.Počernice --- Vršovice  mimo turnaj     15:30

19.2.2012 Vršovice --- Štěrboholy                          13:30

25.2.2012       A3 --- B4                                          9:30

                     A1 ---B2 semifinále                          11:30

                     A2 ---B1 semifinále                          13:30

                    A4 --- B3                                         15:30

26.2.2012     

                  A5 --- B6                                            9:30

                  A6 --- B5                                          11:30

                 A7  --- B7 O 13 místo                         13:30

3.3.2012

              Utkání o 5 místo                                     9:30

              Utkání o 3 místo                                   11:30

              Finále                                                  13:30

4.3.2012

             Utkání o 7 místo                                      9:30

             Utkání o 9 místo                                    11:30

             Utkání o 11 místo                                  13:30

Vyhledávání

 ROZPIS MU PODZIM 

PLÁN TRENINKŮ

 

      

Výsledky víkendu

2:14(1:5)

Řepy - muži A  POHÁR

8:9

Bílá Hora -St.přípravka 1hř

9:31(1:15)

JUNIOR - St.přípravka 2hř.  

26:24

ML.přípravka 2hř.-P.Kopanina

3:5(2:0)

Sokol Lipence - St.dorost B

2:12(1:6)

Ml.žáci A - FK DUKLA

6:5(2:3)

JM  Chodov - Muži B

0:3(0:3)

ABC Braník -  Ml.dorost

4:3(1:1)

Ml.žáci B - FC TEMPO

2:0(0:0)

Motorlet B - muži A  

5:3(3:2)

P.Kopanina - St.dorost A

0:3(0:1)

St.žáci – Ďáblice

 

 PŘÍŠTÍ UTKÁ

 

8:0(4:0)

St.dorost A – Bráník  POHÁR

1:3(0:1)

D.Počernice -  St.žáci  POHÁR

23.09.2017

08:30 St.přípravka 1hř.   - Modřany

23.09.2017

09:00 FA A. Zbura - Ml.žáci A   hř.CHUCHLE

23.09.2017

09:00 1999 Praha - ML.přípravka 2hř. hř.STODŮLKY T.

23.09.2017

10:30 muži A – Třeboradice

23.09.2017

11:00 JUNIOR - Ml.žáci B

23.09.2017

13:30 St.dorost B – PRAGA

24.09.2017

10:15 St.přípravka 2hř.  - FS Akademie Praha

24.09.2017

10:30 FA Praha  - St.žáci hř.ČAKOVICE T.

24.09.2017

12:00 St.dorost A – Zbraslav

24.09.2017

14:15 Ml.dorost – Libuš

24.09.2017

16:30 Muži B- Xaverov

 

POČET NÁVŠTĚV

ON LINE