FOTBALOVÝ KLUB

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

20.12.2010 20:54

 

Na sobotní turnaj v Říčanech jsme dorazili v této sestavě : Borkovec (G) , Smetana, M.Novák, Kočka, Kotrus, Mošanský, Patera, Smyley

Výsledky:

 Vršky : Libuš 1:1 (Smyley)

Vršky : Veltrusy 6:0 (Patera 3, Smetana 2, Kočka)

Vršky : Úvaly 6:0 (Patera 2, Mošanský, Borkovec, Kotrus, vlastní)

Semifinále

Vršky : Kunice  3:0 (Kočka, Smetana, Patera)

Finále

Vršky : Libuš 0:1 - Přes velkou snahu a tlak jsme se nedokázali probojovat přes dva Libušské pořízky v obraně a smolně jsme inkasovali, takže si z Říčan vezeme po dobrých výkonech stříbro.

 

V neděli jsme se vydali do Dobřichovic a kvůli velké marodce jeli i někteří borciˇ, kteří hráli v sobotu: Smetana (G), Borkovec, Kotrus, Smyley, Mošanský, K.Novák, Polame, Šturma.

Vršky : Černolice 2:1 (Borkovec 2) Druhý gól i přes náš velký tlak až pět vteřin před koncem.

Vršky : Radotín 5:1 (Kotrus 2, Smyley 2, K.Novák)

Vršky : Nusle 2:0 (Kotrus, K.Novák)

Semifinále

Vršky : Admira 1:0 (Borkovec)

Finále

Vršky : Černolice 2:0 (Smyley, Polame)

Z Dobřichovic si tedy odvážíme zlato a navíc byl Vojta Smetana vyhlášen nejlepším gólmanem turnaje. Nebýt nepsaného pravidla, že nejlepší střelec, hráč a gólman se volí po jednom z každého týmu, tak by tuto cenu (nejlepší hráč turnaje) dnes musel dostat chytře hrající Filip Kotrus těsně stíhaný Adamem :)  

Vyhledávání

 ROZPIS MU PODZIM 

PLÁN TRENINKŮ

 

      

Výsledky víkendu

11:22(8:15)

Újezd nad L. - St.přípravka 2hř. 

27:19(16:12)

ML.přípravka 2hř. - Dolní Počernice

3:1(1:1)

10:15 ČAFC - muži A 

3:2(2:0)

Ml.žáci A - Braník

0:0(0:0)

St.žáci - PRAGA

0:5(0:3)

Čechie Smíchov - St.dorost A

3:2(3:0)

Kbely - Muži B

18:1(12:0)

St.přípravka 1hř. - Ruzyně

0:2(0:0)

PRAGA  - Ml.dorost

10:1(3:0)

 Ml.žáci B - Uhříněves

1:3(0:1)

JUNIOR - St.dorost B 

 

 PŘÍŠTÍ UTKÁ

21.10.2017

08:30 St.přípravka 2hř.  - Ďáblice

21.10.2017

10:30 muži A - Ďáblice

21.10.2017

 12:00 Kolovraty - ML.přípravka 2hř.

21.10.2017

13:30 St.dorost B - Hostivař

22.10.2017

10:00 Újezd nad L. - Ml.žáci B

22.10.2017

10:45 Dukla JM - St.žáci hř. MIKULOVA UMT

22.10.2017

11:00 St.dorost A - Loko Vltavín

22.10.2017

11:45 FC ZLIČÍN  - Ml.žáci A  UMT

22.10.2017

13:15 Ml.dorost – Dukla JM

22.10.2017

14:00 Sokol Lochkov  - St.přípravka 1hř.

22.10.2017

15:30 Muži B – Ďáblice B

 

POČET NÁVŠTĚV

ON LINE