FOTBALOVÝ KLUB

Archiv článků

16.12.2012 18:37

STARÁ GARDA

05.12.2012 19:29

MUŽI "B"

  Rozpis zápasů     FotoŠkoda Cup 2013 den čas domácí hosté výsledek poločas 6....
12.07.2012 20:28

LETNÍ PŘÍPRAVA MUŽŮ

Příprava začíná 23.7. v pondělí Plán přípravných zápasů 29.7. Kunratice  18:00hod doma  1.8.Hostivař 18:00hod doma  5.8.Podolí 18:00hod doma  8.8.Újezd n/lesy 18:00hod venku 12.8.Jesenice 18:00hod doma 15.8. Ďáblice 18:00hod venku
04.06.2012 11:09

VÝSLEDKY DĚTSKÉHO DNE

Děti proti maminkám -  těsné vítězství dětí v poměru 3:2. Druhé utkání trenéři proti otcům  - 4:1 (trenéři jsou prostě dobrý - je vidět, že fotbalu rozumí)        
23.02.2012 11:16

STARŠÍ DOROST

ZMĚNA ČASU PU V ÚJEZDĚ PRAHA 4 SRAZ 15:00 ZAČÁTEK 16:00
12.12.2011 18:29

Rozlosování zimního turnaje mužů

8.1.2012      Krč  --- Vršovice                                 9:30 14.1.2012  Vršovice --- Nová...
10.11.2011 13:17

ZMĚNA TERMÍNU UTKÁNÍ ST.DOROSTU

Libuš - Vršovice  27.11.2011 od 10:00 Hř.Libuš. Náhradní termín utkání: 27. 11. 2011, 16:00 Hřiště: UMT Braník - umělé osvětlení
22.10.2011 17:27

ZMĚNA SCHŮZE TRENÉRŮ A VEDOUCÍCH

  V pondělí 31.10.2011 od 19:30 hod se koná trenérská.
22.10.2011 17:26

ZMĚNA SCHŮZE VÝBORU

V pondělí 31.10.2011 od 18:00 hod se koná schůze výboru.
19.10.2011 09:06

ZMĚNA TERMÍNU UTKÁNÍ ST.ŽÁKŮ

st.žáci - H.Měcholupy  23.10.2011 od 13:30 hř. Vršovice  místo 22. 10. 2011, 13:00  

Vyhledávání

 ROZPIS MU PODZIM 

PLÁN TRENINKŮ

 

      

Výsledky víkendu

11:22(8:15)

Újezd nad L. - St.přípravka 2hř. 

27:19(16:12)

ML.přípravka 2hř. - Dolní Počernice

3:1(1:1)

10:15 ČAFC - muži A 

3:2(2:0)

Ml.žáci A - Braník

0:0(0:0)

St.žáci - PRAGA

0:5(0:3)

Čechie Smíchov - St.dorost A

3:2(3:0)

Kbely - Muži B

18:1(12:0)

St.přípravka 1hř. - Ruzyně

0:2(0:0)

PRAGA  - Ml.dorost

10:1(3:0)

 Ml.žáci B - Uhříněves

1:3(0:1)

JUNIOR - St.dorost B 

 

 PŘÍŠTÍ UTKÁ

21.10.2017

08:30 St.přípravka 2hř.  - Ďáblice

21.10.2017

10:30 muži A - Ďáblice

21.10.2017

 12:00 Kolovraty - ML.přípravka 2hř.

21.10.2017

13:30 St.dorost B - Hostivař

22.10.2017

10:00 Újezd nad L. - Ml.žáci B

22.10.2017

10:45 Dukla JM - St.žáci hř. MIKULOVA UMT

22.10.2017

11:00 St.dorost A - Loko Vltavín

22.10.2017

11:45 FC ZLIČÍN  - Ml.žáci A  UMT

22.10.2017

13:15 Ml.dorost – Dukla JM

22.10.2017

14:00 Sokol Lochkov  - St.přípravka 1hř.

22.10.2017

15:30 Muži B – Ďáblice B

 

POČET NÁVŠTĚV

ON LINE